KORG™ NanoKEY 2
  • KORG™ NanoKEY 2
  • KORG™ NanoKEY 2
کد محصول : KORG NanoKEY 2

KORG™ NanoKEY 2

699,000 Ŧ
وضعیت:


nanoKEY2 دارای طراحی پیشرفته و مدرنی می باشد. با تلفیق کلاویه های خوش حسی که کمپانی KORG برای میدی کیبوردهای حرفه ای خود می سازد و باریکی کیبورد کامپیوترهای مدرن، nanoKEY2 عملکرد فوق العاده ای را با سایز کوچکش به شما ارائه خواهد داد. کلاویه های nanoKEY2 دارای پهنای زیادی هستند و فاصله ی بین کلاویه ها نیز زیاد است که موجب می شود احتمال اجرای نت های اشتباه کاهش پیدا کند. پاسخگویی velocity این کنترلر به دقت تنظیم شده، به شکلی که نوع بیانی که در حین اجرا دارید به درستی به نرم افزارتان منتقل شود.

KORG NanoKEY 2 White میدی کنترلر

دکمه هایی برای کنترل آسان پارامترهای مختلف

دکمه های Octave Shift، که از میدی کنترلرهای Korg برگرفته شده اند، به شما اجازه می دهند که کوک کلی را تا چهار اکتاو به بالا یا پایین انتقال دهید. برای اجراهای پیچیده تر، nanoKEY2 دکمه هایPitch Bend ، Modulation و یک دکمه ی ساستین را نیز در اختیار شما قرار داده است. با استفاده از Korg Kontrol Editor می توانید سرعت فعال و غیر فعال شدن هر کدام از این دکمه ها را در چهار درجه تنظیم کنید تا به این وسیله هنگامی که در طول اجرا می خواهید بعضی تغییرات به آرامی صورت بگیرند مشکلی نداشته باشید.

KORG NanoKEY 2 White میدی کنترلر

نرم افزار Korg Kontrol Editor

nanoKEY2 با نرم افزار Korg Kontrol Editor سازگار است که برای دانلود رایگان بر روی وبسایت Korg قرار دارد. کافی ست این نرم افزار را روی کامپیوترتان اجرا کنید تا بتوانید با استفاده از آن تنظیمات شخصی سازی دقیقی را انجام دهید. شما می توانید از بین چهار تنظیم برای velocity، شامل سه منحنی velocity و یک velocity ثابت انتخاب کنید و همچنین کارکرد دکمه ی modulation و دکمه ی ساستین را نیز تعیین نمایید.

KORG NanoKEY 2 White میدی کنترلر

اتصال USB برای راه اندازی بی دردسر

برای استفاده از این کنترلر تنها کافی ست یک کابل USB را از کامپیوترتان به nanoKEY2 متصل کنید. هم انتقال اطلاعات MIDI و هم تامین برق دستگاه از طریق کابل USB انجام می شود.

KORG NanoKEY 2 White میدی کنترلر

مشخصات توضیحات
تعداد کلاویه 25
نوع کلاویه سبک
افترتاچ AfterTouch دارد
درام پد ندارد
انتقال دهنده اکتاو دارد
تعداد اکتاوهای ساپورت کننده 10 اکتاو
کنترلر نرم افزار ندارد
دیگر کنترلرها Pitch, modulation, sustain
ورودی پدال ندارد
پورت USB دارد
پورت میدی دارد
تامین برق USB powered
وزن دستگاه 0.25 Kg

نظرات (0)

دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
vgkala.png
VG Kala™  is a Shopping & Support Center for Video Graphics

آیا می تونیم راهنمایی تون کنیم؟

Help
Close and go back to page
payment-card-img
No Internet Connection