KORG™ NanoKONTROL 2 Black
  • KORG™ NanoKONTROL 2 Black
  • KORG™ NanoKONTROL 2 Black
کد محصول : KORG NanoKONTROL 2 Black

KORG™ NanoKONTROL 2 Black

699,000 Ŧ

کنترل‌های متعدد و قابلیت جابجایی

Korg nanoKontrol 2 یکی دیگر از محصولات موفق مجموعه‌ی نانو از شرکت KORG است. این میدی کنترلر، طراحی پیشرفته و امکانات قدرتمندی دارد و مجهز به ۸ فیدر، ۸ انکوردر قابل برنامه‌ریزی، ۲۴ دکمه‌ی قابل برنامه‌ریزی و کنترل‌های ترنسپورت است. با این دستگاه به تمامی امکانات مورد نیاز برای کار با نرم‌افزارهای آهنگسازی دسترسی خواهید داشت. بدنه‌ی جدید nanoKontrol 2 بسیار قدرتمندتر از نسخه‌های قبلی است و ابعاد بسیار کوچکی نیز دارد. به همین دلیل می‌توانید این کنترلر را در کوله‌پشتی خود جای دهید و به هر مکان جابجا کنید.

میدی کنترلر KORG NanoKONTROL 2 Black

nanoKontrol 2 (مانند نسخه‌ی قبلی این کنترلر) مجهز به کنترل‌های ترنسپورت، برای مدیریت بهتر نرم‌افزار است. هرچند با استفاده از کنترل‌های جدید Track Select و Marker امکانات بیشتری را نیز در اختیار خواهید داشت. با این کنترل‌ها می‌توانید مارکر نرم‌افزار را به سادگی تنظیم کنید، یا اینکه مستقیما از طریق کنترلر بین ترک‌ها جابجا شوید. پس نیازی به استفاده‌ی مداوم از موس کامپیوتر نخواهید داشت.

میدی کنترلر KORG NanoKONTROL 2 Black

برای کامل‌تر کردن امکانات دستگاه، nanoKontrol 2 به همراه نرم‌افزار Korg Kontrol Editor عرضه می‌شود که تمامی نیازهای شما در زمان استفاده از کنترلر را پوشش می‌دهد. Korg nanoKontrol 2 بهترین همراه برای میکس، کنترل پارامترها در سینت یا اجراهای زنده است و کنترل کامل نرم‌افزار را در اختیار شما می‌گذارد.

میدی کنترلر KORG NanoKONTROL 2 Black

مشخصات توضیحات
تعداد کلاویه ۲۵
نوع کلاویه سبک
تعداد Knob 8
نوع Knob Rotary Encoders
کنترلر نرم افزار دارد
پورت میدی via USB
وزن دستگاه 0.3 کیلوگرم
vgkala.png
VG Kala™  is a Shopping & Support Center for Video Graphics