Motu™ Audio Express
  • Motu™ Audio Express
  • Motu™ Audio Express
  • Motu™ Audio Express
کد محصول : Motu Audio Express

Motu™ Audio Express

7,949,000 Ŧ
وضعیت:


انتخابی ایده‌آل برای ضبط در استودیو و ساخت موسیقی در زمان جابجایی

Motu Audio Express یک کارت صدای مجهز است که می‌تواند به نقطه‌ی مرکزی استودیوی شما بدل شود. این کارت صدا مجهز به ۶ ورودی و ۶ خروجی است و با توجه به ابعاد خود برای افرادی که به تازگی شروع به ساخت موسیقی کرده‌اند ایده‌آل است. هرچند کیفیت صدای این دستگاه (24bit/96kHz) برای صدابرداری‌های حرفه‌ای مناسب است و ابعاد کوچک آن، Audio Express را به همراهی مناسب در زمان سفر تبدیل می‌کند. این دستگاه همچنین از اتصال یواس‌بی و فایر وایر پشتیبانی می‌کند و به همین دلیل می‌تواند به تمامی کامپیوترها متصل شود. کافی است MOTU Audio Express را در کیف خود قرار دهید و در هر شرایطی به سادگی از آن استفاده کنید.

Motu Audio Express کارت صدا

میکسر داخلی قدرتمند

در کنار قابلیت اتصال یواس‌بی و فایروایر، Audio Express مجهز به تجهیزات دیگری برای کمک به همکاری شما با سایر نوازندگان است. یکی از مهم‌ترین آن‌ها میکسر داخلی دستگاه است. این میکسر به شما کمک می‌کند که تا ۴ میکس استریو شخصی را به خروجی‌های اصلی، لاین، S/PDIF و جک هدفون هدایت کنید. با استفاده از این قابلیت می‌توانید در زمان ضبط، میکس متفاوتی را به هدفون هرکدام از موزیسین‌ها بفرستید و خود شما در اتاق کنترل، به میکس اصلی دسترسی داشته باشید. این قابلیت بسیار کاربردی است و با استفاده از نرم‌افزار CueMix FX می‌توانید این میکس‌ها را به ساده‌‌ترین شکل مدیریت کنید.

Motu Audio Express کارت صدا

قابلیت کنترل توسط آیپد با استفاده از CueMix

نرم‌افزار CueMix FX یک میکسر قدرتمند است که روتینگ Audio Express را هدایت می‌کند و با آیپد قابل کنترل است. تمپلیت‌های این نرم‌افزار برای اپ TouchOSC طراحی شده‌اند و با استفاده از آن می‌توانید میکس‌ها و افکت‌ها را توسط وای‌فای کنترل کنید. به همین دلیل در میانه‌ی ضبط نیازی نیست بارها به لپ‌تاپ خود مراجعه کنید. بلکه می‌توانید به سادگی از هر مکان و با استفاده از آیپد کارت صدای خود را مدیریت کنید.

Motu Audio Express کارت صدانظرات (0)

دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
vgkala.png
VG Kala™  is a Shopping & Support Center for Video Graphics

آیا می تونیم راهنمایی تون کنیم؟

Help
Close and go back to page
payment-card-img
No Internet Connection