RME™ FireFace UC
  • RME™ FireFace UC
  • RME™ FireFace UC
  • RME™ FireFace UC
کد محصول : RME FireFace UC

RME™ FireFace UC

19,949,000 Ŧ
وضعیت:


یک کارت صدای متحیر کننده دیگر از RME

Fireface UC میراث دار سری Fireface است و صادقانه بگوییم از عهده این مسئولیت سنگین با جایگزین کردن USB به جای Firewire، به خوبی بر آمده است. با استفاده از هسته تازه توسعه یافته Hammerfall که به تازگی توسط RME معرفی شده است، Fireface UC قادر است کانال‌های چندگانه صدا را با تاخیر فوق پایین اجرا کند. دو نرم‌افزار جداگانه برای Mac و PC به معنی رفع محدودیت های فعلی تکنولوژی USB است. و البته ورودی ها و خروجی های متعدد شامل ۲ پری امپ میکروفون، ADAT، و S/PDIF، در مجموع ۱۸ ورودی و خروجی را علاوه بر Midi در اختیارتان قرار می دهد. و در نهایت همانطور که ذکر شد نتیجه‌ی تمام این فناوری های نوین این است که چه در Mac و چه در Windows تقریبا هیچ گونه تاخیری را شاهد نیستیم!

RME FireFace UC

ساخته شده بر اساس میراث درخشان RME

RME Fireface UC دارای همه آن مدار‌های الکتریکی و آنالوگ RME است که سالهاست امتحانشان را پس داده‌اند. این کارت صدا تنها مدل در کلاس خود است که از محدود کننده Jitter فعال بهره می‌برد، برای استفاده مستقل و Stand-alone بهینه‌‌سازی شده است، از پنل جلویی به طور کامل قابل کنترل است، و با استفاده از ورودی/خروجی های انعطاف‌پذیر و حرفه‌ای و روتر ماتریکسیِ بی‌نظیر ۶۴۸ کاناله، توانایی پخش صدایی تا سمپل ریت ۱۹۲ کیلوهرتز را دارا می‌باشد.

RME FireFace UC

عملکرد یکپارچه DSP با میکسر TotalMix

تمام ورودی ها و خروجی ها می توانند به طور آزادانه با استفاده از نرم‌افزار TotalMix، میکس، روت، و توزیع شوند. همچنین این نرم‌افزار قابلیت تنظیم تا ۹ Submix را می دهد و می‌توانید تمام ساب-میکس ها و خروجی‌ها را مستقیماً و بدون استفاده از کابل های خارجی ضبط کنید و با Midi همه جنبه های آن را از راه دور کنترل نمایید. همچنین سخت‌افزار متکی بر پردازشگر دیجیتال سیگنال سطح RMS و Peak را بدون بارگذاری قابل توجه بر روی CPU سیستم محاسبه می‌نماید.

ورودی/خروجی آنالوگ

۸ ورودی و خروجی آنالوگ، که همگی به جز خروجی های ۷ و ۸ بالانس-شده هستند، با Level های کنترل شده توسط نرم‌افزار ( dBV-10, +4 dBu, Lo/HiGain ) که به طور کامل در بخش آنالوگ نیز محقق می شوند، دامنه دینامیکی بالا و حداکثر وفاداری به صدای مرجع را تضمین می کنند. ورودی های ۵ تا ۸ در پشت یونیت از Level های مرجع ( dBV-10, +4 dBu) مختص RME بهره می‌برند و Lo Gain را نیز می توان از طریق تنظیمات و از میان +2 dBV و +13 dBu و +19 dBu، انتخاب کرد. و همین در مورد خروجی های آنالوگ ۱ تا ۶ پشتی نیز صدق می کند. همچنین خروجی های پر قدرت هدفون، وعده ی صدایی بلند را، حتی در هدفون هایی با امپدانس پایین، می‌دهند.

پری‌امپ‌های حرفه‌ای

پری‌امپ‌ها به طور قطع یکی از مهمترین حلقه های زنجیره‌ی سیگنال هستند و Fireface UC قطعاً از بهترین‌های آن‌ بهره می‌برد. Fireface UC دارای ۲ پری‌امپ میکروفون بالانس-شده با ورودی کنترل شده دیجیتال، به همراه فانتوم پاور مستقل و اتصالات کمبوی XLR/TRS ساخت شرکت خوشنام Neutrik، است که همینطور می‌توانند به عنوان ورودی اضافه نیز مورد استفاده قرار گیرند. فرایند پری‌امپ تا حد ۶۵ دسیبل ( قابل تنظیم در فواصل ۱ دسیبلی بر روی محدوده ای ۵۵ دسیبلی)، عملکرد EIN استثنایی حتی با تنظیمات پایین پری آمپلی‌فایر، و THD+N بسیار پایین، به این پری‌امپ ها اجازه می‌دهند از بسیاری از دستگاه های رده‌بالا و مرجع پیشی بگیرند. تمام تنظیمات لِوِل حقیقی بوده و در دنیای واقعی قابلیت اجرا دارند و البته به راحتی توسط نرم‌افزار نیز تنظیم می‌شوند. ورودی های ۳ و ۴، ورودی های معمول بالانس-شده اند. آن ها دقیقا همانند ورودی های ۵ تا ۸ در عقب عمل می کنند و می‌توانند جهت پذیرش Level های ورودی استاندارد استودیویی تنظیم شوند (لو-گِینِ +۴ dBu). مقاومت ظاهری (امپدانس) ورودی ها قابلیت تنظیم بر روی لاین (۱۰ کیلو اهم) و یا ساز (۴۷۰ کیلو اهم) را دارد و همچنین امکان تقویت مجدد صدای ورودی را تا سقف ۱۸ دسیبل در فواصل ۰٫۵ دسیبلی فراهم می کند.

ورودی/خروجی دیجیتال

وجود ورودی/خروجی ADAT امکان اتصال دیجیتال به میکسر‌ها و کانورتر‌ها را می‌دهد که در مجموع با یک ADU-8 DS/QS و یا OctaMic II تا ۱۶ ورودی آنالوگ (۱۲ تا ۹۶ کیلوهرتز) را به استودیو‌ی شما می‌آورند. ورودی/خروجی های SPDIF (تا سقف ۱۹۲ کیلوهرتز) با AES/EBU کاملا سازگارند. SPDIF از طریق ورودی/خروجی نوری (اپتیکال) نیز قابل دسترس است. یک ورودی و خروجی Word Clock به اضافه یک جفت ورودی/خروجی میدی (به همراه کابل breakout ویژه)، لیست قابلیت های اعجاب‌انگیز Fireface UC را تکمیل می‌کنند و آن را در زمره‌ی سیستم های صوتی با بالاترین کیفیت حرفه‌ای قرار می‌دهند.

مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر کارت صدا اکسترنال USB 2.0
نوع کارت صدا کارت صدا اکسترنال رک
ورودی و خروجی همزمان 18x18
نرخ نمونه برداری 24bit/192kHz
پردازنده داخلی دارد
تعداد ورودی آنالوگ 8
نوع ورودی آنالوگ 2x Combo (Mic/Line), 2x 1/4" (Hi-Z/Line), 4x TRS
تعداد خروجی آنالوگ 7
نوع خروجی آنالوگ 6x TRS, 1x Headphone
تعداد ورودی دیجیتال 10
نوع ورودی دیجیتال 1x ADAT (Optical/8 Ch.), 1 x AES/EBU XLR
تعداد خروجی دیجیتال 10
نوع خروجی دیجیتال 1x ADAT (Optical/8 Ch.), 1 x AES/EBU XLR
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 2
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی دارد
AC Power دارد
تعداد اسلات های رک 1/2
طول دستگاه 218 میلیمتر
عرض دستگاه 155 میلیمتر
ارتفاع دستگاه 44 میلیمتر
وزن دستگاه 1.5 کیلوگرم

نظرات (0)

دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
vgkala.png
VG Kala™  is a Shopping & Support Center for Video Graphics

آیا می تونیم راهنمایی تون کنیم؟

Help
Close and go back to page
payment-card-img
No Internet Connection